Меню
Ваш кошик

Штукатурки та шпаклівки

CapaDecor Marmorino Romantico II
Товар під замовлення
Декоративна дрібнозерниста мінеральна шпаклювальна маса для високоякісних технік нанесення всередині приміщень.Сфера застосування: Декоративна дрібнозерниста мінеральна маса, яка дозволяє створювати фактурну імітацію каменю (наприклад: марморин, гротто, травертин та ін.). Легко наноситься. Завд..
3276.00 грн
Декоративна дрібнозерниста мінеральна шпаклювальна маса для високоякісних технік нанесення всередині приміщень.Сфера застосування: Декоративна дрібнозерниста мінеральна маса, яка дозволяє створювати фактурну імітацію каменю (наприклад: марморин, гротто, травертин та ін.). Легко наноситься. Завд..
3294.00 грн
Дисперсійна декоративна пластична маса для структурних покриттів та тонкого шпаклювання.Сфера застосування: Для легко моделюючих, пластичних покриттів всередині приміщень. Може також використовуватись у якості тонкої шпаклівки. Поверх Modelliermasse можна наносити усі дисперсійні, латексні фарб..
2400.00 грн
Виробник: Caparol
Готова до застосування пастоподібна дисперсійна шпаклівка для внутрішніх робіт.Сфера застосування: Універсальна малярна шпаклівка для вирівнювання великих нерівностей або тріщин, для планового затирання бетону, грубих і пошкоджених поверхонь штукатурки.Властивості: • водорозчинна, екологіч..
1590.00 грн
Виробник: Caparol
Дисперсійна пластична маса для структурних покриттів і тонкого шпаклювання.Сфера застосування: Для легко модельованих, пластичних покриттів всередині приміщення. Може також використовуватися для тонкого шпаклювання. Поверх Caparol Grundplastik можна наносити всі дисперсійні, латексні фарби і ак..
4008.00 грн
Caparol Metallocryl Interior
Товар під замовлення
Виробник: Caparol
Блискуча дисперсійна фарба для внутрішніх робіт, що надає поверхні вигляд металу.Сфера застосування: Metallocryl Interior є блискучою дисперсійною фарбою, зі спеціальними металевими пігментами, що служить для фарбування поверхні стін всередині приміщень. Зокрема застосовується в репрезентативни..
2856.00 грн
Виробник: Caparol
Декоративна шпаклювальна маса для внутрішніх робіт з металевим відтінком.Сфера застосування: Для внутрішньої високоякісної декоративної обробки готелів, кафетеріїв, ресторанів, офісів, лікарських кабінетів, квартир, приміщень у клініках і т. д.Властивості: • екологічно безпечна; • не міст..
2994.00 грн
Виробник: Caparol
Дисперсійна шпаклівка для отримання напів-глянцевої поверхні з металевим ефектом.Сфера застосування: Напівглянцева, дисперсійна шпаклівка, що тонується, для декоративного оздоблення внутрішніх стін.Властивості: • проста у нанесенні; • характерний малюнок; • ефективна та надійна технологі..
4998.00 грн
Caparol StuccoDecor DI LUCE
Товар під замовлення
Виробник: Caparol
Шпаклювальна маса для отримання гладких поверхонь із дзеркальним глянцем.Сфера застосування: Шпаклювальна маса для блискучого оформлення поверхонь внутрішніх стін на основі дисперсії.Властивості: • водорозчинна; • напівпрозора; • дзеркальний глянець без додаткового покриття; • можливіст..
3360.00 грн
Виробник: Caparol
Універсальна мінеральна суха суміш для створення базового шару, армованого сіткою, та для приклеювання пінополістирольних та мінеральних плит в системах теплоізоляції Capatect.Сфера застосування: Високоякісний розчин для зовнішніх і внутрішніх робіт, застосовується: • в якості клею для теплоіз..
1254.00 грн
Виробник: Crystal Decor
Дисперсійна декоративна маса для отримання напівглянсової поверхні з перламутровими ефектом.Сфера застосування: Водорозчинна шпаклівка на дисперсній основі з перламутровим ефектом застосовується для покриття стін і стель.Властивості: • легко наноситься; • характерний малюнок; • ефективна..
2331.00 грн
Crystal Decor Delicato Matt
-30 %
Виробник: Crystal Decor
Дисперсійна декоративна маса для отримання напівглянсової поверхні з перламутровими ефектом.Сфера застосування: Водорозчинна шпаклівка на дисперсній основі з перламутровим ефектом застосовується для покриття стін і стель.Властивості: • легко наноситься; • характерний малюнок; • ефективна..
3175.00 грн 2222.50 грн
Показано з 1 по 12 із 24 (2 сторінок)

Декоративна штукатурка – чудовий матеріал для втілення найсміливіших ідей і побажань. Цей матеріал дозволяє легко імітувати: бетон, метал, природний камінь, цеглу, дерево, шовк, старі стіни з потрісканої фарбою та багато іншого. І в цьому вам допоможуть фахівці Колір Буд. Сучасні виробники пропонують гідний вибір оздоблювальних матеріалів для фінішної обробки стін. Це – вдале рішення для декорування житлових та нежитлових приміщень у Львові, об’єктів готельного та ресторанного бізнесу, офісів тощо.

Різновиди декоративної штукатурки в Колір Буд

На вітчизняному ринку представлена велика кількість декоративних матеріалів. В залежності від складу вони поділяються на:

  • Мінеральні. Поступають у продаж у сухому вигляді, призначаються для роботи з мінеральними поверхнями. Майстерно відтворюють зовнішній вигляд натурального каменю чи бетону.
  • Акрилові декоративні штукатурки для інтер’єру володіють більш широкими декоративними і експлуатаційними можливостями. Вони дозволяють створювати фактури стін з нетрадиційними ефектами, що включають ефект мокрого шовку, оксамиту тощо.

Штукатурка декоративна вважається багатофункціональним матеріалом, застосування якого здатне одразу вирішити кілька важливих і актуальних завдань. Таким чином ви отримуєте не тільки привабливий вигляд, але й комплексний захист від негативних факторів.

Переваги декоративної штукатурки

Можна гарно оформити приміщення завдяки декоративному покриттю стін. Кімната стане оригінальною та більш вишуканою. Варто застосувати декоративну штукатурку, адже вона:

  • дозволяє створити різноманітні ефекти. Наприклад, можна штучно “зістарити” стіни, зробивши простір більш спокійним і затишним. Використовуючи зістарений камінь, можна підкреслити елегантність смаку та стабільність. Водночас блиск дорогоцінних металів асоціюватиметься з шиком і розкішшю;
  • екологічно чиста й повністю безпечна у використанні;
  • робить простір унікальним, задовольняючи різноманітні вподобання. Підбирайте фактуру й колір стін, застосовуючи декоративне покриття, – і такий ефект буде лише у вас;
  • практична й довговічна. За декоративною штукатуркою не потрібно якось по-особливому доглядати. Вона роками зберігає насичений колір і при цьому стійка до незначних механічних пошкоджень;
  • підходить для тривалої експлуатації – милуйтеся нею, допоки не заманеться оновити дизайн інтер'єру. А якщо захочете іншу фактуру чи колір, можна просто змінити тон покриття або повністю зняти декоративну штукатурку, вирівняти стіни фінішною шпаклівкою, а потім оформити їх на свій смак;
  • практично не вбирає запахи;
  • дозволяє експериментувати з дизайнерськими рішеннями: можна імітувати різні матеріали, такі як: мармур, дерево, бетон, тканину і навіть шкіру крокодила, відтворити геометричні візерунки – варіації обмежуються лише фантазією.

Ціна декоративної штукатурки

Вартість обумовлюється типом штукатурки, її складом та кольором, а також – обсягом необхідних до виконання робіт та метражем поверхні. При попередніх розрахунках слід також брати до уваги кількість шарів та складність малюнку. При цьому потрібно враховувати: чим більше площа стіни, тим меншою виходить вартість оздоблювальних матеріалів для 1 м². В нашому інтернет-магазині на постійних та оптових покупців чекають значні знижки, при яких остаточна ціна декоративної штукатурки буде ще доступнішою. Ви завжди можете проконсультуватися зі спеціалістом нашої компанії та завчасно здійснити всі необхідні розрахунки.

Говорячи про вартість, потрібно не забувати про довговічність покриття. Завдяки цьому його доречно розглядати як «довготривалу інвестицію» у ваш затишок та комфорт.

Де купити декоративну штукатурку?

Наша компанія прагне забезпечити свої клієнтів якісними матеріалами для оздоблення та будівництва. Завдяки співпраці з перевіреними виробниками ми можемо запропонувати купити декоративну штукатурку за розумними цінами. Пріоритетним принципом співпраці є врахування інтересів кожного з клієнтів та орієнтація на досягнення максимально вигідного для нього результату.

Кожний покупець Колір Буду має персонального менеджера, який врахує всі особливості вашого об’єкту та умови експлуатації. Наші консультанти завжди на зв’язку у робочий час – як в телефонному режимі, так і у viber.

За необхідності бригада досвідчених майстрів готова виконати оздоблювальні роботи з нанесення декоративної штукатурки (в межах м. Львів і Львівської області). Для огляду стану об’єкту можливо замовити візит технолога, послуга надається безкоштовно (в межах м. Львів). Фахівець здійснить візуальне обстеження поверхонь, виконає заміри стелі чи стін.

Придбаний товар по місту Львів доставляється безкоштовно.

Сьогодні декоративна штукатурка у Львові користується заслуженою популярністю. Вона допоможе перетворити навіть скромну кімнату на затишний осередок краси та стилю.

Поширені запитання про декоративні штукатурки

Які ціни на декоративні штукатурки в інтернет-магазині Колір Буд?

Ціна декоративної штукатурки в комплексі за матеріал варіюється від 140 грн/м2 до 500 грн/м2. Ціна залежить від структури (тонкої чи грубої), бренду, складу, властивостей та кольору декоративної штукатурки.

Які бренди представлені в розділі «Декоративні штукатурки»?

В асортименті інтернет-магазину Колір Буд представлені декоративні покриття таких брендів як Caparol та Crystal Decor.

Як обрати колір декоративної штукатурки?

Підібрати кольорову гаму та необхідні матеріали вам залюбки допоможуть наші фахівці! Зателефонуйте нам за номером 098 188 98 68 або напишіть у viber.

Чи можна замовити послуги майстра з нанесення декоративної штукатурки?

Включно з декоративними штукатурками, придбаними в інтернет-магазині Колір Буд, ми також можемо запропонувати послуги майстрів з їх нанесення (в межах м.Львів та Львівської області).

Ми використовуємо файли cookies для покращення роботи нашого сайту та Вашої зручності. Використовуючи цей веб-сайт і не змінюючи налаштування cookies у Вашому браузері, Ви погоджуєтесь на використання cookies.